ZWROT / PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

1. Zgodnie z USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.o prawach konsumenta, klient ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu.
2. Prosimy o wysłanie drogę elektroniczną e-maila na adres kontakt@chillme.pl z informacją o chęci zwrotu/reklamacji towaru. Proszę nie czekać na odpowiedź po wysłaniu formularza tylko od razu przejść do kolejnych etapów. Wysłany e-mail jest informacją dla nas o chęci zwrotu/reklamacji.

Po wysłaniu e-maila możesz śmiało wysłać swój zwrot, każdy Klient ma prawo zwrotu do 14 dni od daty odbioru paczki, więc wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać paczkę jak najszybciej do nas!

3. PODSTAWOWYM WARUNKIEM ZWROTU TOWARU JEST JEGO ODESŁANIE W STANIE NIENARUSZONYM (BEZ JAKICHKOLWIEK ŚLADÓW UŻYTKOWANIA), Z METKAMI, OPAKOWANIEM, FORMULARZEM ODSTĄPIENIA OD UMOWY ORAZ PARAGONEM!
Wszystko prosimy zapakować w kopertę i wysłać do nas.

4. W przypadku zwrotu towaru jest Państwu zwracana wartość pieniężna odsyłanego towaru wynikająca z zamówienia + koszty przesyłki* poniesione podczas składania zamówienie.
( Koszt opakowania i odesłania towaru do nas ponosi Klient.)

*Powyższa reguła nie dotyczy towarów wysyłanych poza granicę Polski. W ich wypadku, nie są zwracane koszty dostawy poniesione podczas składania zamówienia.

5. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas ZA POBRANIEM.
6. Po przyjęciu zwrotu towaru, przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 14 dni .
7. Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, zabrudzony lub uszkodzony), będzie odesłany na koszt klienta.
8. Zwroty proszę kierować na adres:

Marcin Piórkowski Szafomania.pl
ul. Dębowa 35/2
05-827 Grodzisk Mazowiecki

9. Do przesyłki dołącz “FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY/ZWROTU” – wypełnij go dokładnie. Pamiętaj o wyraźnym wpisaniu numeru konta bankowego.
10. Jeśli chcesz zwrócić tylko część zamówienia, prosimy o odesłanie ORYGINAŁU PARAGONU a sobie należy pozostawić zrobione ksero, bądź zdjęcie paragonu.
Tylko na tej podstawie pieniądze za częściowo zwrócony towar będą zwracane na podane konto.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress