KOPIA STRONY GŁÓWNEJ Z DNIA 15 sierpnia

Poznaj połączenie dwóch pasji:

zamiłowania do piękna, estetyki i oryginalności w krawiectwie
oraz miłość do natury, tradycji i zdrowego trybu życia.

Produkty Chill me charakteryzuje wygoda i praktyczność – ponieważ wiemy, że tylko łatwość zastosowania produktów zdrowotnych gwarantuje ich stosowanie w ogóle.

Nasze produkty

Nasze produkty, są zrobione ręcznie z użyciem najlepszej jakości materiałów oraz ziół z ekologicznych upraw.
podzuszka-na-lekki-sen

Poduszka na lekki sen

Wypełniona łuską gryki z dodatkiem ziaren gorczycy białej. Hamuje rozwój roztoczy, pajęczaków oraz bakterii, posiada właściwości antyalergiczne i termoregulacyjne, bardzo dobrze chłonie i oddaje wilgoć zapobiegając poceniu się
podzuszka-na-spokojny-sen

Poduszka na spokojny sen

Poduszka uspokajająco – nasenna na problemy z bezsennością i nerwowością. Redukuje napięcie nerwowe i stres emocjonalny, migrenowe bóle głowy, lęki oraz depresje.
poduszka-na-katar

Poduszka na katar

Woreczek do inhalacji przy infekcjach górnych dróg oddechowych oraz katarze siennym (alergicznym nieżycie nosa). Zawiera majeranek, bazylię i oregano. Wspomaga leczenie kataru, ułatwia oddychanie, oczyszcza nos.
opaska-na-zatoki-z-ziolami

Opaska na zatoki

Rozgrzewająca, przeciwbólowa, przeciwzapalna z ziarnami gorczycy białej. Olejki eteryczne wydzielane przez gorczycę pod wpływem ciepła ludzkiego ciała działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

Zioła z naturalnych upraw

 
jakie-ziola-do-poduszki

Bazylia

Nie tylko stymuluje układ odpornościowy, ale również aktywnie go wspiera wspomagając oczyszczanie nerek. Korzystnie wpływa również na układ trawienny oraz oddechowy. Wspomaga pracę mięśnia sercowego oraz skutecznie koi nerwy. Uwalnia od gorączki i zapaleń, pobudza laktację (szczególnie w kompozycjach, w których towarzyszy jej lukrecja) oraz działa przeciwbólowo i przeciwbakteryjnie.
ziola-do-poduszki1

Oregano

Ma działanie odkażające, grzybobójcze, przeciwpasożytnicze, przeciwbólowe, zwalczające wirusy i bakterie. Oregano jest niezwykle pomocne przy chorobach górnych dróg oddechowych, infekcjach gardła i grypie. Jest silnym antyseptykiem, również do stosowania zewnętrznego - łagodzi ból zębów, bakteryjne zapalenie skóry czy zwyczajne swędzenie po ukąszeniu owadów. Ten liściasty przyjaciel jest naturalnym antybiotykiem o szerokim spektrum działania,
zdrowe-poduszki-do-spania

Gorczyca

Nasiona tej rośliny, w tym również sporządzone z nich wodne wyciągi, są typowym lekiem na zapalenia błon śluzowych. Przy doustnym stosowaniu powlekają one błonę śluzową żołądka, tym samym zmniejszając tam powstały stan zapalny, jak również chronią przed wystąpieniem dalszych podrażnień. Zawarte w gorczycy olejki eteryczne, o nieco gorzkim smaku, pobudzają wydzielanie soku żołądkowego.
zdrowe-poduszki-lecznicze

Majeranek

Rozluźnia i oczyszcza wątrobę, górne drogi oddechowe i układ moczowy. Ma wspaniałe działanie oczyszczające i relaksujące na zmęczone oczy. Wystarczy zaparzyć świeże liście i położyć okłady na oczy – szczególnie po długiej pracy przy komputerze, na oczy z tendencją do ropienia czy przy kłopotach z alergiami. Zawiera witaminę C, sole mineralne, karoten, kwasy organiczne – poprawiające jakość cery, rutynę, gorycze czy flawonoidy.
 

Szukasz pomysłu na prezent?

Wybierz nasze zdrowe produkty!
Podaruj komuś coś co jest przydatne a przede wszystkim zdrowe.

 

Kochamy i wierzymy w to co robimy

Chcemy podzielić się z Tobą naszą pasją. W Twoje ręce powierzamy niepowtarzalne produkty, z materiałów najwyższej jakości. W ich wnętrzu specjalnie dla Ciebie umieściłyśmy ludową mądrość i tajemnicę zdrowia naszych babć.

Poduszka na lekki sen

Wypełniona łuską gryki z dodatkiem ziaren gorczycy białej*. Hamuje rozwój roztoczy, pajęczaków oraz bakterii, posiada właściwości antyalergiczne i termoregulacyjne, bardzo dobrze chłonie i oddaje wilgoć, nie nagrzewa się od naturalnej temperatury ciała człowieka, neutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne, dostosowuje się do kształtu ciała (zapobiega odleżynom), jest naturalna w 100%, działa antystresowo. Gorczyca działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, stymuluje autonomiczny system nerwowy, zapobiegając wielu chorobom, usuwając zmęczenie, poprawiając samopoczucie. (*wypełnienie stanowią zioła pochodzące z ekologicznych upraw).

ZALECENIA
Wypełnienie zachowuje swoje właściwości przez ponad 4 lata, jednak ze względów higienicznych zaleca się wymianę wkładu co około 2 lata. Poszewki prać w temperaturze 40C. Nie prać i nie zamaczać wypełnienia poduszki. W razie wątpliwości dotyczących stosowania m.in. u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób z chorobami neurologicznymi i przewlekłymi należy skonsultować się z lekarzem.
Jakie zioła zawiera poduszka na lekki sen:
Łuska gryki - Hamuje rozwój roztoczy, pajęczaków czy bakterii, przez co działa antyalergicznie. Bardzo dobrze chłonie i oddaje wilgoć, nie nagrzewa się od naturalnej temperatury ciała człowieka.

Gorczyca biała - działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Poprawia ukrwienie, stymuluje autonomiczny system nerwowy, usuwa zmęczenie, poprawia samopoczucie, wspomaga regenerację organizmu.

Poduszka na katar

Woreczek do inhalacji przy infekcjach górnych dróg oddechowych oraz katarze siennym (alergicznym nieżycie nosa). Zawiera majeranek, bazylię i oregano*. Wspomaga leczenie kataru, ułatwia oddychanie, oczyszcza nos. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, obkurczające, antyseptyczne i wzmacniające. Wykonany z najwyższej jakości czystej bawełny. W trakcie trwania choroby, woreczek trzymać zbliżony do nosa, jak najczęściej w ciągu dnia i w nocy.

ZALECENIA
Zaleca się upranie poszewki zewnętrznej woreczka po każdej infekcji. Pomimo, iż zioła długo zachowują swoje właściwości lecznicze, zaleca się wymianę wkładu po ok. 2-3 infekcjach. Poszewki prać w temperaturze 40C. Nie prać i nie zamaczać wypełnienia poduszki. W razie wątpliwości dotyczących stosowania m.in. u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób z chorobami neurologicznymi i przewlekłymi należy skonsultować się z lekarzem. (*wypełnienie stanowią zioła pochodzące z ekologicznych upraw).
Jakie zioła zawiera poduszka na katar:
Majeranek - posiada właściwości odkażające i dezynfekujące, zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie.

Bazylia - cechują je właściwości przeciwzapalne, antyalergiczne, antyseptyczne, bakteriobójcze (zabija również wirusy i grzyby)

Oregano - znany szczególnie ze swoich właściwości antyseptycznych, przeciwgrzybiczych,przeciwbakteryjnych,przeciwpasożytniczych,przeciwwirusowych

Poduszka na spokojny sen

Poduszka uspokajająco – nasenna na problemy z bezsennością i nerwowością, napięcie nerwowe i stres emocjonalny, migrenowe bóle głowy, lęki oraz depresje. Zawiera mieszankę ziół: kozłka lekarskiego, tymianku, rumianku, lawendy, kopru włoskiego, melisy* oraz łuskę gryki. Działa relaksująco, uspokajająco i antydepresyjnie ułatwiając zasypianie. Łuska gryki działa antyalergicznie, hamując rozwój roztoczy, pajęczaków i bakterii.

Poduszka ma bardzo intensywny charakterystyczny zapach. W pierwszych dniach od rozpakowania może powodować rozdrażnienie lub bóle głowy. Należy wówczas umieścić ją w oddalonej od łóżka części sypialni. Po kilku dniach następuje oswojenie z zapachem i zmniejsza się jego intensywność (bez utraty walorów zdrowotnych). Wówczas każdorazowo przed spaniem układamy poduszkę jak najbliżej twarzy (nosa, ust).

ZALECENIA
Mieszanka zachowuje swoje właściwości przez 10 lat jednak ze względów higienicznych zaleca się wymianę wkładu co około 2 lata. Poszewki prać w temperaturze 40C. Nie prać i nie zamaczać wypełnienia poduszki (ziół). W razie wątpliwości dotyczących stosowania m.in. u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób z chorobami neurologicznymi i przewlekłymi należy skonsultować się z lekarzem. (*wypełnienie stanowią zioła pochodzące z ekologicznych upraw).
Jakie zioła zawiera poduszka na spokojny sen:
Korzeń kozłka lekarskiego – działa jako łagodny środek uspokajający oraz ułatwiający zasypianie.

Tymianek - uspokaja, pomaga przy ociężałości umysłowej, bezsenności i depresjach.

Rumianek - ma zdecydowane działanie uspokajające, łagodzi stany bezsenności i histerii.

Kwiat lawendy - uspokaja i łagodzi nerwy, pomaga w leczeniu migrenowych bólów głowy, lęków, depresji, napięcia nerwowego i stresu emocjonalnego; jednocześnie działa pobudzająco w przypadku zmęczenia, a także pobudza aktywność umysłową, ułatwia zasypianie, a tym samym pomaga w leczeniu bezsenności.

Owoc kopru włoskiego – zapach kopru łagodzi napięcie, emocje stres, nerwowość. Ułatwia zasypianie i pomaga się zrelaksować.

Melisa - ma działanie uspokajające spowodowane obniżeniem progu wrażliwości ośrodkowego układu nerwowego, stosowany w stanach pobudzenia nerwowego, niepokoju, neurastenii, bezsenności, zaburzenia rytmu serca.

Łuska gryki - hamuje rozwój roztoczy, pajęczaków czy bakterii, przez co działa antyalergicznie. Bardzo dobrze chłonie i oddaje wilgoć, nie nagrzewa się od naturalnej temperatury ciała człowieka.

Opaska na zatoki

Rozgrzewająca, przeciwbólowa, przeciwzapalna z ziarnami gorczycy białej*. Olejki eteryczne wydzielane przez gorczycę pod wpływem ciepła ludzkiego ciała działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Poprawiają ukrwienie, stymulują autonomiczny system nerwowy, usuwają zmęczenie, poprawiają samopoczucie, wspomagają regenerację organizmu. Wypełnienie zachowuje swoje właściwości przez 2 lata.

ZALECENIA
Poszewkę prać w temperaturze 40°C. Nie prać i nie zamaczać wypełnienia opaski. Jedynie gorczyca sucha wykazuje właściwości lecznicze. W razie wątpliwości dotyczących stosowania m.in. u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób z chorobami neurologicznymi i przewlekłymi należy skonsultować się z lekarzem. (*wypełnienie stanowią zioła pochodzące z ekologicznych upraw).
Jakie zioła zawiera opaska na zatoki:
Gorczyca biała - Olejki eteryczne wydzielane przez gorczycę pod wpływem ciepła ludzkiego ciała działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Poprawiają ukrwienie, stymulują autonomiczny system nerwowy, usuwają zmęczenie, poprawiają samopoczucie, wspomagają regenerację organizmu.

Zastosowanie naszych poduszek

Zapoznaj się z naszymi produktami, zrobionymi ręcznie z użyciem najlepszej jakości materiałów oraz ziół z ekologicznych upraw. Zapoznaj się z naszymi produktami, zrobionymi ręcznie z użyciem najlepszej jakości materiałów oraz ziół z ekologicznych upraw. Zapoznaj się z naszymi produktami, zrobionymi ręcznie z użyciem najlepszej jakości materiałów oraz ziół z ekologicznych upraw.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress